Perşembe, Mart 22, 2007

YENİDEN YENİDEN MERHABA

Bugün nagişimle konuştuk msn'de.Buraya uzun zamandır yazamadığım için merak etmiş beni.Ben de yazacağıma dair ona söz verdim ve işte sözümü tutuyorum.bu arad kilolar almış başını gitmiş.Her Pazartesi diyete başlayan ben her salı da bozmaya devam ettim.ama bir kaç gündür dikkat etmeye çalışıyorum.En azından belirli bir saatten sonra hiçbirşey yemiyorum.Hafta sonunu atlatabilirsem kazasız belasız Pazartesi artık kararlıyım.Haziaran'ın 19 'una kadar bu kiloların gitmesi lazım.O tarihte halamın kızının düğünü var Kıbrıs'ta ve herkes rejime girmiş durumda.en şişkoları ben olmak ve çuval gibi bir elbise giymek zorunda kalmak istemiyorum.Ablam beni geçecek gibi.Ne ikram etsem geri çeviriyor.Oldukça azimli.Ah bir de ben öyle olabilsem keşke.
Yukardaki resim ne alaka diye merak ettiyseniz söyliyeyim.Geçen gün penceremizin dışındaki çamaşır ipinin demirine konmuş bu baykuş veya puhukuşu.Çok hoşuma gitti ve resmini çektim.bir ara gözgöze geldik korkup kaçtı.Bu resim de anı olarak kaldı.

1 Comment:

Adsız said...

canım benim teşekkür ederim gerçekten keşek daha sık yazsan... özlüyorum seni.. hadi al artık şu ipleri eline bak yaza fıstık gibi olma şansımız hala var?